کتاب های آموزش اعداد انگلیسی به کودکان

 

آموزش اعداد انگلیسی برای کودکان

کتابهای آموزش اعداد انگلیسی به کودکان

 

این کتاب مخصوص آموزش اعداد انگلیسی به کودکان می باشد.هر صفحه از این کتاب مخصوص به یک عدد است (اعداد ۱ تا ۱۰).در این کتاب سعی شده است به وسیله تصاویر زیبا و رنگارنگ اعداد انگلیسی  را به کودکان آموزش دهد.

آموزش اعداد انگلیسی برای کودکان

موضوع این کتاب آموزشی و رنگ آمیزی اعداد و حروف انگلیسی همراه با تصاویر شاد و جذاب می باشد.این کتاب جهت آموزش اعداد انگلیسی و حروف انگلیسی ،شناخت حیوانات و….. می باشد.

آموزش انگلیسی اعداد 1 تا 10

کتاب آموزش اعداد به زبان عبری برای کودکان پیش دبستانی می باشد.این کتاب آموزش اعداد را از ۰ تا ۱۰ به همراه نقاشی به کودکان می آموزد.این کتاب که ژاکلین اوهب در تیتراژ ۳۰۰۰ منتشر کرده است،ضمن آموزش اعداد به زبان عبری و انگلیسی ، به کودکان در جهت کنترل خطوط و تطبیق حرکات چشم و دست کمک کرده و با تقویت درک بصری کودکان ، آنها را با مفاهیم اولیه ریاضی آشنا می کند.

آموزش انگلیسی گت ریدی

این کتاب در دو سطح تهیه شده و مناسب برای کودکانی است که برای بار نخست به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند.در این کتاب زبان آموز با اعداد ، حروف الفبا و در نهایت با مراحل اولیه خواندن و نوشتن آشنا می شود.گت ریدی کتابی ایده آل برای یادگیری زبان انگلیسی در سطوح اولیه است که دانش پایه برای یادگیری موفقیت آمیز انگلیسی را در اختیار کودکان قرار می دهد.این کتاب به همراه یک سی دی صوتی که در آن تمامی آهنگها و دیالوگهای کتاب ضبط شده و به خریداران ارائه می شود.این کتاب با استفاده از شعر و بازی های سرگرم کننده ، اعداد ، الفبای انگلیسی ،اسامی حیوانات ، لغات کلیدی و پایه را به کودکان آموزش می دهد.

آموزش اعداد انگلیسی پیش دبستانی

این مجموعه کتابها برای کودکان ۴ تا ۷ سال تالیف شده است.در این سری کتابها کودکان پیش دبستانی می توانند با آموزش گام به گام حروف انگلیسی را یاد بگیرند.ویژگیهای این مجموعه : با اعداد ۱ تا ۱۰ انگلیسی آشنا شده و طریقه نوشتن آنها را به وسیله بازی های تصویری یاد می گیرند.به وسیله بازی های جذاب با نام میوه ها ، رنگها ، غذاها ، حیوانات و …. آشنا می شوند.به وسیله تمرین های جالب و بازی های سرگرم کننده ، شکل حروف انگلیسی را در تصاویر پیدا کرده و رنگ می زنند.براساس فلشهای راهنما ، کودکان می توانند روش درست نوشتن حروف انگلیسی را فرا بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

محصولات جدید

فهرست