بازیهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

بازیهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
بازیهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

بازیهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

اساس یادگیری در کودکان باید از طریق بازی باشد.معما ، جدول ، پازل جزو بازیهایی است که می توانید برای آموزش زبان انگلیسی به کودکانتان استفاده کنید.کودک با بازی کردن موقعیتی به دست می آورد تا اعتقادات ، احساسات و مشکلات خود را پیدا کند و مهارتهای زندگی را بیاموزد.به جای اینکه مغز کودکان را از اطلاعات سطحی پر کنیم و در مورد موضوعات مختلف با آنها حرف بزنیم ، بهتر است نقش بازیها را جدی بگیریم.برخی از بازیها و فعالیتها بیشتر از هر کتابی یادگیری کودکان را تقویت می کنند.با بکارگیری شیوه های بسیار ساده می توان بر معلومات آنها افزود.کودکان قابلیتهای زیادی دارند و بازیها ، نقش مهمی در شکوفایی این قابلیتها ایفا می کنند.
نقش بازی در رشد ذهنی کودک :
در یادگیری زبان نقش به سزایی دارد.
در رشد هوشی کودک بسیار موثر است.کودک با مفاهیم ساخت ، فضا و شکل آشنا می شود.
رفتارهای هوشمندانه کودک تقویت می شود.
موقعت استفاده از قوه تخیل در کودک به وجود می آید.
بازی زمینه بهتری برای تفکر در کودک را فراهم می کند.

بازی تارزان ماجراجو

بازی تارزان ماجراجو- آموزش زبان برای کودکان

بازی تارزان ماجراجو شامل ۴ بازي جذاب براي آموزش زبان انگلیسی و تقويت حافظه مي باشد که شامل آموزش حيوانات،پرندگان،حشرات،غذاها،ميوه ها،مشاغل،وسايل نقليه مي باشد.

نسخه کامپیوتری این بازی که خود در قالب یک cd به قیمت ۵۰۰۰ تومان می باشد به صورت رایگان روی این بسته برای شما نیز ارسال می گردد.

بچه ها عاشق بازی هستند. بوسیله بازی کردن می توان زبان انگلیسی  را به آنها یاد داد.

بازی و اسباب بازی برای کودکان بسیار مهم می باشد. به طوری که آنها بیشترین ساعات بیداری خود را به بازی و فعالیت می پردازند. کودکان زمان بازی را بسیار دوست داشته و این زمان را بر هر چیز دیگری مقدم می دارند. انتخاب اسباب بازی مناسب برای کودکان در هر سنی بسیار حائز اهمیت است. به طوری که بهترین و مناسب ترین اسباب بازی برای کودکان به ویژه در سنین پیش دبستانی، اسباب بازی های آموزشی است. چرا که این گروه از اسباب بازی ها موجب پرورش تفکر، تخیل، سرگرمی، لذت و مهمتر از همه یادگیری در کودک می گردد و او را با مفاهیم و دنیای پیرامون آشنا می سازد.

برای خرید این محصول کلیک کنید

علاوه بر اینها، اسباب بازی باید از ایمنی و کیفیت لازم برخوردار باشد. به اعتقاد انجمن جهانی تعلیم و تربیت دوران کودکی، اگر اسباب بازی های کودکان به دقت انتخاب شوند، موجب ارتقای کیفیت بازی و رشد کودک می گردند. اسباب بازی های آموزشی، نقش بسزایی در رشد کودکان پیش دبستانی ایفا می نمایند. آنها موجب بالا رفتن هوش، مهارتهای اجتماعی و همچنین رفتارهای احساسی کودکان می گردند. اینگونه اسباب بازی ها طراحی شده اند تا دید وسیع تری در گروه های سنی مختلف ایجاد نمایند.

اين مجموعه شامل ۴ بازي جذاب براي آموزش زبان و تقويت حافظه مي باشد که شامل آموزش حيوانات،پرندگان،حشرات،غذاها،ميوه ها،مشاغل،وسايل نقليه مي باشد.

داستان بازی :

تارزان که از زندگی تو جنگل خسته شده تصمیم می گیره برای یک ماجراجویی تازه به شهر بیاد. ولی اونکه زبون آدما رو بلد نیست. حالا باید چه کار کنه ؟ وای چه شانسی !!

یک گروه آدم برای پیکنیک به چنگل اومدن. این بهترین فرصته. تارزان با اونا قرار می گذاره که خونه ی جنگلیش رو به کسی بده که لغت بیشتری رو بهش آموزش بده …

برای خرید این محصول کلیک کنید

 

بازی Dam Beavers مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی

بازیهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

یک بازی عالی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان است.در این بازی کودک با حروف و کلمات انگلیسی سر و کار دارد.داستان بازی نیز بدین صورت است که اردک کوچولوی بازی مانند بقیه اردک ها دوست دارد شنا کند. اما در نزدیکی محلی که شنا می کرد سدی ساخته اند و دیگر در محل زندگی اردک ، آبی برای شنا کردن وجود ندارد.در این میان کودک شما باید این سد را خراب کند تا آب دوباره به محل زندگی اردک سرازیر شود.روش خراب کردن سد هم به این صورت است که کودک شما باید با حروفی که در هر مرحله وجود دارد یک کلمه انگلیسی بسازد و هنگامی که این کلمات به حد نصاب خود برسند سد شکسته و کودک شما پیروز می شود.

بازی شهر زبان

به کمک شهر زبان ، کودکان انگلیسی را به عنوان زبان دوم در حال بازی کردن فرا می گیرند.مجموعه شهر بازی به فناوری تشخیص کلام مجهز است. این فناوری امکان تعامل دو جانبه بین این برنامه و کودکان را به وجود می آورد و در عین سرگرم کردن کودکان به پیشرفت تدریجی آنها نیز کمک می کند.پروفسور فیلیاس و یک طوطی به نام کالیکو به عنوان دو راهنمای دوست داشتنی همراه کودکان هستند و آنها را به یادگیری زبان انگلیسی تشویق می کنند.آنها نحوه انجام هر فعالیت را بیان می کنند و البته باعث سرگرمی کودکان هم می شوند.

یکی از بازیهای جالب دیگر کشیدن خطهای کوچک پشت سر هم است.سپس به کودکمان بگوییم مثلا کلمه مورد نظر ۵ حرف دارد. کودک می تواند تا ۱۰ حرف را نام ببرد تا کلمه کامل شود.این بازی مختص کودکانی است که به خواندن و نوشتن حروف زبان انگلیسی آشنایی دارند.

در مورد بازی های رایانه ای باید توجه کنیم که بازیهای رایانه ای خلاقیت کودکان را شکوفا می سازند و به نیازهای آنها برای تجربه کردن هیجان پاسخ فوری می دهند.این بازیها مهارتهای حرکتی انگشتان دست کودکان را بالا می برند و این کودکان عکس العمل سریعتری نسبت به دیگر همسالان خود دارند.این بازیها در صورتی خوب هستند که باعث شوند کودک شما ساختن را یاد بگیرد نه تخریب کردن را.
به چند مورد از این سایتهای آموزش زبان انگلیسی همراه با بازی اشاره می شود :

http://www.stafall.com
http://www.chillola.com
http://www.uptoten.com
http://www.pbskids.org
http://www.numbernut.com

 

 

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

محصولات جدید

فهرست