۵ نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون

زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین‌المللی دارای اهمیت و کاربرد فراوانی است. یادگیری این زبان به علاوه بر وقت و هزینه به تعهد و اراده‌ای خاص نیاز دارد. فرد زبان آموز در کنار استفاده از مزیت‌های برخورداری دانش مکالمه به زبانی بین‌المللی و پرکاربرد همواره باید به یاد داشته باشد که سطح توانایی این زبان در صورت مداوم تمرین شود تا از یاد نبرید.

قطعا یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی بعد از کتاب ، استفاده از نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی است.امروزه نرم افزار های آموزشی هم بر روی گوشی های اندروید  و هم بر روی کامپیوتر قابل نصب است.

یادگیری زبان انگلیسی زمانی برای شما آسان می شود که بصورت مداوم با بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی یا بهترین اساتید در ارتباط باشید و آموزش های اصولی را یادبگیرید ، یا اینکه از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی اصولی استفاده کنید.متاسفانه مشکلی که در بازار وجود دارد این است که نرم افزارهای غیر استاندارد و آموزش های غیر اصولی زیاد شده است و فرآیند یادگیری شما را بسیار طولانی تر می کند و بسیاری از کلمات یا مکالمات نامربوط  در ذهن شما جا خواهند گرفت و بعدها اصلاح کردنشان بسیار مشکل است.پس در انتخاب نرم افزارآموزش زبان انگلیسی دقت کنید.

انسان دارای حواس ۵ گانه است و شما از حواس بینایی برای کتاب خواندن و حواس شنوایی برای گوش کردن به نرم افزار آموزش زبان انگلیسی دارید. پس نرم افزارهای آموزشی حواس بیشتری از شما را درگیر می کند و سرعت یادگیری را بصورت چشمگیری افزایش می دهند. ضمن اینکه نرم افزارها توسط موسسات معتبر داخلی و خارجی و تحت نظارت باتجربه ترین اساتید تهیه می شوند و حاصل سال ها تجربه و تحقیق هستند. پس توصیه اکید ما به شما استفاده از نرم افزار آموزش زبان انگلیسی برای یادگیری استفاده کنید.

بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نرم افزاری است که تمام تمرین های لازم جهت آموزش مکالمه انگلیسی، تکنیک های زبان، تمرین خواندن و نوشتن، نحوه ی تلفظ لهجه آمریکایی ، تکنیک های شنیداری، گرامر و … وجود دارد که در به صورت سریع و در کمترین زمان و حرفه ای یاد می گیرد.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی  ممکن است تفاوت هایی با یکدیگر داشته باشند. به عنوان مثال ، برخی از برنامه های یادگیری زبان انگلیسی در تلفظ بهتر از برخی دیگر عمل می کنند. در حالی که بعضی از آموزش ها بیش تر بر روی دستور زبان تمرکز می کنند. همه برنامه ها بر روی کامپیوتر قابل نصب هستند. با تهیه این نرم افزارهای آموزشی تمام مهارت های مورد نیاز شما برطرف خواهد شد. دانش آموزان و دانشجویان می توانند در کنار مطالعه و تکالیف با استفاده از نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با راه اندازی یک کلاس درس در منزل زبان انگلیسی خود را تقویت کنند و همچنین بزرگسالان می توانند با یادگیری این زبان برای خود شغلی مثل مترجمی ایجاد کنند و روابط خوبی با گردشگران یا مهمان های خارجی داشته باشند.

بهترین نرم افزار آموزش زبان انگلیسی ایرانی

یادگیری زبان انگلیسی یا به طور کلی هر زبان دوم دیگری مزایای دارد برای مثال در رقابت های استخدامی ، زبان دوم موجب درخشش رزمه کاری شما خواهد شد.در آینده نزدیک هم زندگی بدون زبان انگلیسی بسیار دشوار خواهد شد.اگر شما زبان انگلیسی را خوب یاد بگیرید به راحتی می توانید زبان های دیگر را یاد بگیرید.شما می توانید با نرم افزار های آموزش زبان انگلیسی ایرانی ، زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرید. زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر به نفع شما خواهد بود با استفاده از نرم افزارآموش زبان انگلیسی ایرانی می توانید مسیر موفیقت کاری را برای خودتان هموارتر کند.

در این مقاله ۵ تا از بهترین نرم افزار یا اپلیکشن های ایرانی و خارجی به شما معرفی کرده و برای سفارش نرم افزارها کافیست روی دکمه  (برای سفارش کلیک کنید) ، کلیک کرده و سفارش خودتان را انجام دهید.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون نشر جی بی تیم

نرم‌افزار رزتا استون ، که بیش از ۲۵ سال به عنوان بهترین آموزش زبان شناخته شده است ، به این نکته رسیده است که چه روشی برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب‌تر است. طریقه آموزش و درس‌هایی که استفاده می‌شود به روش غوطه‌وری پویا بوده که باعث می‌شود تا اعتماد به‌نفس کاربر بالا رفته و زبان آموز به صورت مکالمه در دنیای واقعی صحبت نماید. درس‌های نرم‌افزار رزتا استون همچنین توسط بازخوردهای عمومی کاربران در زمینه تلفظ و تمرین و اندازه تمرین‌ها به گونه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد تا تمرینات را در هر زمان و مکانی که راحت هستید بتوانید استفاده نمایید.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی رزتااستون مشخصات

نوع دیسکDVD
تعداد دیسک
۱ حلقه
انتشاراتجی بی تیم
قفل سخت‌افزاریدارد
شماره مجوز
۶۲۳۴۴۰۶۸۵۰۴
مرجع صادر کننده
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
زبان
انگلیسی

نرم افزار آموزش تصویری زبان انگلیسی موسسه نصرت اندیشه مبنا

موسسه‌ی زبان نصرت اندیشه مبنا با سال‌ها سابقه در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی، این بار محصول جدیدی را تحت‌عنوان «آموزش تصویری زبان انگلیسی» منتشر کرده است. این مجموعه ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد که شما را در موقعیت‌های روزمره و واقعی برای یادگیری و تمرین آموخته‌ها قرار می‌دهد.روش کار در این مجموعه به این ترتیب است که ابتدا مکالمه‌ای پخش می‌شود؛ سپس روی تک‌تک کلمات و جملات مکالمه تاکید شده و معنی و طرز تلفظ آن‌ها آموزش داده می‌شود. این دوره‌ی آموزشی شامل ۹۰ درس جداگانه می‌شود. آموزش تصویری زبان انگلیسی نصرت اندیشه مبنا در قالب ۶ حلقه دی‌وی‌دی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

نرم افزار آموزش تصویری زبان انگلیسی موسسه نصرت اندیشه مبنا مشخصات

نوع دیسک
DVD
تعداد دیسک۶ حلقه
انتشاراتموسسه نصرت اندیشه مبنا
مجوز از سازمانوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
شماره مجوز۸-۱۵۰۵۰-۰۵۰۵۹۴
زبانانگلیسی
مناسب گروه سنیبزرگسالان

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مدل Sweet English Top Edition یک نرم‌افزار آموزش زبان است که بسیار کاربردی است که در آن نکات مکالمه، گرامر، واژگان، مهارت‌های خواندن و نوشتن و حتی نکات مربوط به فیلم‌های آموزشی را برای تک‌تک درس‌های هر بخش به‌صورت کاملاً تشریحی و مانند یک کلاس خصوصی زبان برای زبان‌آموز تدریس می‌شود. با توجه به اینکه ساعت کار و مشغولیت افراد شاید به قدری منعطف نباشد که اجازه حضور افراد سرکلاس آموزش زبان را بدهد، این نرم‌افزار محیط آموزشی خوبی را فراهم می‌آورد. داشتن مزیت مثل آزمون آنلاین و ارائه مدرک از مزیت‌های خوب این محصول به حساب می‌آید.

نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی ساتل مشخصات

نوع دیسک
DVD
تعداد دیسک ۶ حلقه
انتشاراتموسسه فرهنگی ساتل
زبانانگلیسی
مناسب گروه سنی
تمامی سنین
نمایش ترجمهمکالمات فارسی و قسمت‌های گرامری
راهنمای فارسیتوضیحات کامل نرم افزار به منظور استفاده‌ی بهتر

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me More

«تل می مور» (Tell Me More) نرم‌افزاری فوق‌حرفه‌ای و قدرتمند در زمینه‌ی آموزش زبان انگلیسی به‌شمار می‌رود. این نرم‌افزار یکی از منابع آموزشی کامل زبان انگلیسی و شامل بیشتر از ۲۰۰۰ ساعت آموزش از سطح مقدماتی تا پیشرفته است. یکی از خصوصیات منـحصربه‌فرد نرم‌افزار تل می مور بهره‌گیـری از آخریـن و پیشرفته‌ترین تکنیک‌های تشخیص صدا است. همچنین این نرم‌افزار برای چندمین سال پیاپی، در وب‌سایت نقد نرم‌افزاری دنیا Top Ten Reviews در رتبه‌ی اول جای گرفت و مدال طلای برترین نرم‌افزار آموزش زبان دنیا را به خود اختصاص داد.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Tell Me Moreمشخصات

نوع دیسکDVD
تعداد دیسک۱ حلقه
انتشاراتموسسه فرهنگی لوح گسترش دنیای نرم افزار سینا
مناسب گروه سنیبزرگسالان
مرجع صادر کنندهوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
ساعت آموزش زبان۲۰۰۰ ساعت آموزش زبان انگلیسی
بکارگیری از انیمیشنانیمیشن های ۳ بعدی

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی بدون توقف آریانا

بسته های آموزشي شرکت آریانا، با استفاده از آخرین تکنولوژیهای تولید نرم افزارهای چند رسانه ای تولید شده و استفاده همزمان از آخرین تکنیکهای آموزشی مانند تشخیص گفتار، فیلم و … این مجموعه را از سایر مجموعه ها متمایز ساخته است. همچنین طراحی مجموعه براساس استفاده كاربران فارسي زبان طراحی شده است كه از نرم‌افزاري هوشمند و كاملا ايراني براي شبيه سازي مكالمه با كامپيوتر بهره‌مند گرديد است.بدین ترتیب که گزارش های آماری دقیقی از تعداد سوالات صحیح، غلط و پاسخ داده نشده، به تفکیک بخش های مختلف برنامه، در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. همچنین با این گزینه کاربران می توانند از میزان پیشرفت خود در هر درس مطلع شوند. در نر م افزار امکان مقایسه گفتار و تصحیح تلفظ قرار دارد. نرم افزار نمودار صدای شما و صدای اصلی را رسم نموده و شما می توانید به مقایسه صدای اصلی خود با صدای اصلی بپردازید. به عبارت دیگر در صورتی که لغات به درستی ادا شوند، نرم افزار، صدای زبان آموز را تحلیل و نمودار آن را به دو صورت رسم می کند. لذا کاربر می تواند با شنیدن مجدد صدای اصلی و نیز صدای ضبط شده خود، به قضاوت بنشیند و در صورت نیاز به تمرین بیشتر بپردازد.

نرم افزار آموزش زبان انگلیسی بدون توقف آریانا 2 نشر آریانا داده اندیشه مشخصات

نوع دیسک
DVD
تعداد دیسک۴ حلقه
مدت آموزش
۱۱۵۰ دقیقه
انتشارات
آریانا داده اندیشه
زبانانگلیسی
مناسب گروه سنیتمامی سنین
شماره مجوز۸-۰۰۳۸۷-۰۴۶۵۸۹
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4٫50 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست