آموزش اعداد انگلیسی برای کودکان

 

آموزش اعداد انگلیسی به کودکان

آموزش اعداد انگلیسی برای کودکان

 

ریاضیات همواره از مباحث مهم و مورد توجه در علوم بوده و همیشه به طور مستقیم و غیر مستقیم با زندگی روزمره افراد در ارتباط است.اغلب والدین تلاش می کنند با استفاده از وسائل و روشهای مختلف، قدرت تجزیه و تحلیل های مربوط به علم ریاضی را در فرزندانشان تقویت کنند.این مساله مهم با آموزش اعداد به بچه ها در سنین کودکی آغاز می شود.
برای شروع یادگیری اعداد و ریاضی باید کودک به تفکر انتزاعی رسیده و توان درک مفهوم اعداد را داشته باشد.برای یافتن راه مناسب در زمینه آموزش به کودکان، بهترین کار این است که کودک با کمک یک کارشناس آموزشی مورد آزمون قرار بگیرد .در فرآیند آموزش بی وقفه پیش نروید.اگر کودک در فرآیند یادگیری مشکل داشت، باید با قرار دادن وقفه سه تا شش ماهه، آموزش کودک را دوباره از سر بگیرید.اگر احساس کردید روند یادگیری فرزندتان بسیار کند یا متوقف شده، یک مشاور آموزشی را در جریان قرار دهید.
پازل ها به توانایی ساختاری کودک کمک می کنند.هر چیزی که در ذهن کودک با مسائل ارتباط برقرار کند و توانایی ساختاری و ساختمانی کودک را افزایش دهد، به نحوی با منطق و ریاضی او مرتبط است.در بازی هایی که کودکان با یکدیگر توپ را دست به دست می کنند هم می توان چند هدف را در یک فعالیت گنجاندو مفهوم عدد و شمردن را به کودکان آموزش داد.
اعداد را می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد:اعداد اصلی که همان اعداد معمولی هستند و اعداد ترتیبی که ترتیب قرار گرفتن چیزی را در یک ردیف یا سری نشان می دهد (مثلا اول، دوم، سوم و ……). اعدادی که بعد از hundred می آیند در انگلیسی بریتانیایی با and همراه می شوند ولی در انگلیسی آمریکایی معمولا and را به کار نمی برند.
به غیر از چند استثنا برای ساختن اعداد ترتیبی به آخر عدد Th اضافه می کنیم.(در عدد یک از st- در عدد دو از nd- و در عدد سه از rd- استفاده می شود.) پس به طور کلی عدد هر چه باشد آن را می خوانیم و به آخرعدد nd ،st،rd یا th اضافه می کنیم.
آیا می دانید راز اعداد در زبان انگلیسی چیست؟ نوشتن هر یک از این اعداد یک دلیل دارد و آن هم به تعداد زاویه های موجود در اعداد بستگی دارد.ماجرا از این قرار است که به ازای هر عدد زاویه آن عدد خوانده می شود مثلا عدد یک چون تنها یک زاویه دارد،یک خوانده می شود برای عدد دو چون دو زاویه دارد دو خوانده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست