معرفی ۵ کتاب آموزش زبان آلمانی

کتاب آموزش زبان آلمانی for dummies

زبان آلمانی در واقع یکی ازسخت ترین و شیرین ترین زبان های دنیا است. این زبان که در کنار هلندی و انگلیسی در قاره اروپا فعالیت دارد. این زبان با جمعیتی بیشتر از ۹۵ میلیون نفر در اروپا طرفداران زیادی دارد. این زبان بعد از انگلیسی  زبان اصلی اسناد بین المللی است. زبان آلمانی به دلیل نویسنده های خوبی که دارد گفته می شود هر ساله چیزی حدوده یک دهم کتاب های تالیف شده به زبان آلمانی است. همچنین در سال ۱۹۹۶ نویسندگان کمی تغییر در املای زبان آلمانی ایجاد کردنند که باعث بعضی از جنگ ها شدند. این زبان در آلمان ، اتریش و بلژیک بیشترین تکلم را دارد.

از حروف الفبا آلمانی شروع کنید

الفبای آلمانی تفاوت زیادی با الفبای انگلیسی ندارد. با این حال چهار حرف اضافه دارد که سه حرف آن اوملات هستند (دو نقطه در بالا دارند مانند ü) و یک حرف که با نام اِتزِت شناخته می‌شود (ß). همچنین تلفظ ها را هم باید یاد بگیرید ، زیرا تلفظ برخی از حروف مانند W،R،Z تفاوت هایی با زبان انگلیسی دارد.

یادگیری زبان آلمانی چقدر زمان می برد؟

آموزش زبان آلمانی به هوش بالایی نیاز داد. یعنی شما هر چقدر ذهن آماده ایی داشته باشید این زبان را در کمترین زمان یاد می گیرید. در کنار یادگیری باید ازکتاب های خوب و همچنین آموزشگاهای برتر استفاده کنید. مدت زمان ثابت و از پیش تعیین شده‌ای برای موفقیت در یادگیری زبان آلمانی وجود ندارد ، با این حال آنچه اهمیت دارد ثابت‌ قدم بودن است.قرار نیست یک روز صبح از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که زبان آلمانی را به خوبی صحبت می‌کنید.این اتفاق فقط در فیلم ها می افتد.اگر گام به گام پیش بروید به سرعت نتایج را به چشم خودتان خواهید دید.

حداقل روزانه ۴ ساعت تمرین

برای اینکه در عرض ۲-۳ ماه مسلط شوید، باید پشتکار زیاد داشته باشید؛ به عبارت دیگر شما باید ۸-۱۴ ساعت در روز زبان تمرین کنید. بهتر است ۱ ساعت لغت بخوانید، ۱ ساعت مکالمات ساده کتاب ها را روبروی آینه با خود تمرین کنید. سپس ۲ ساعت آلمانی گوش کنید و ۲ ساعت متن های آلمانی را بخوانید؛ و به همین ترتیب ادامه دهید. اگر بیشتر روی مکالمه تمرکز کرده اید، گوش کردن را بیشتر انجام دهید؛ اما نگران نباشید چون خواندن هم به توانایی صحبت کردنتان کمک میکند. برای بعضی ها ۲ ساعت خواندن و گوش کردن در روز کافی است؛ اما اگر میخواهید خیلی سریع به زبان آلمانی مسلط شوید، بهتر است از روش ما استفاده کنید.

عبارات و اصطلاحات روزمره در زبان آلمانی

وقتی میخواهید زبان آلمانی یاد بگیرید یا شروع کنید کمی برای شما سخت است . سعی کنید برای شروع سراغ قواعد گرامری و چیزهای پیچیده نروید. شما اول باید از حروف الفبا شروع کنید تا کم کم یاد بگیرید.
به همین منظور، باید از جایی شروع کنید که شما را کنجکاو ‌کند تا بدانید بعد از آن چیست ، توجه شما را جلب ‌کند و شور و انگیزه‌ی شما را دو چندان کند.
هیچ چیز بهتر از این نیست که با یادگیری چند کلمه و اصطلاح روزمره شروع کنید ، مانند سلام و احوالپرسی یا از کسی چیزی را درخواست کردن .
این کار باعث می‌شود تا اندازه‌ای احساس موفقیت و کامیابی کنید و اعتماد به نفستان افزایش یابد. در این بخش برای شروع یادگیری زبان آلمانی ۵ از بهترین کتاب های آموزش زبان آلمانی به شما معرفی می کنیم.

کتاب آموزش زبان آلمانی for dummies

چه بخواهید فقط در حد سلام و احوالپرسی آلمانی یاد بگیرید چه به‌عنوان یک دانشجوی تبادلی در کشورهای آلمانی‌زبان تحصیل کنید، German For Dummies با استفاده از رویکرد شناخته‌شده‌ی مؤسسه‌ی برلیتز، زبان را با تفریح و سرگرمی به شما می‌آموزد. این کتاب که برای سطح مبتدی طراحی شده است، گرامر پایه و واژگان ضروری را به شما یاد می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن آلمانی صحبت کنید. بازی‌های سرگرم‌کننده‌ی کتاب، آلمانی‌تان را روان می‌کند، فونتیک کلمات، تلفظتان را بهبود می‌بخشد و کادرهای خاکستری شما را با ظرافت‌های فرهنگی آشنا می‌کند.

کتاب آموزش زبان آلمانی for dummies

مشخصات

وزن۴۲۰گرم
قطعوزیری
تعداد صفحات۳۸۴ صفحه
نویسندگانپائولینا کریستنسن، آن فاکس، وندی فاستر
مترجمشادی حسن‌پور
ناشرانتشارات آوند دانش
مناسب گروه سنیتمامی گروه های سنی , بزرگسالان
اصطلاحات و واژگانآداب و رسوم مردم آلمان
موضوع کتابآموزش زبان آلمانی
[vc_btn title=”برای سفارش کلیک کنید” align=”center”]

کتاب دستور زبان آلمانی اثر محمودرضا ولی خانی

کتاب «دستور زبان آلمانی» به کوشش «محمود رضا ولی خانی» گردآوری ‌شده است. کتابی که پیش رو دارید جهت یادگیری و آموزش زبان آلمانی است و شامل نکات دستوری درس به درس کتاب آموزشی منشن A2 است؛ همچنین این اثر شامل توضیحات دقیق به همراه مثال‌های کاربردی است و برای افزایش سرعت یادگیری داوطلبان آموزش زبان آلمانی و صرفه‌جویی در زمان یادگیری بسیار موثر است.این کتاب جهت آمادگی در امتحان گوته مقطع A2 نیز مناسب است و توسط انتشارات «رامند» منتشر شده است.

کتاب دستور زبان آلمانی اثر محمودرضا ولی خانی

مشخصات

وزن۱۳۸ گرم
تعداد صفحات۹۶ صفحه
نویسندگانمحمودرضا ولی‌خانی
تعداد جلد۱
مناسب برای افرادبزرگسالان
[vc_btn title=”برای سفارش کلیک کنید” align=”center”]

کتاب آموزش زبان آلمانی در ۶۰ روز

کتاب آموزش زبان آلمانی در 60 روز اثر نسرین خانی فر انتشارات نسل نوین

مشخصات

قطعوزیری
وزن۴۰۰ گرم
ناشر
انتشاران زبان مهر
شابک۹۷۸۹۶۴۷۳۲۶۰۰۱
نوع جلدشومیز

کتاب گرامر کامل زبان آلمانی اثر پرویز ذوالجلالی انتشارات دانشیار

کتاب آموزش گرامر زبان آلمانی ، شامل آموزش قواعد دستور زبان آلمانی به زبان ساده برای افرادی است که به زبان آلمانی علاقمند هستند و یا خود را برای شرکت در امتحانات پایانی A1,A2,B1,B2 آماده می کنند. این کتاب در ده فصل به نحوی نگاشته شده که ابتدا یکی از مفاهیم دستوری مانند فعل ، اسم ، صفت تشریح شده و سپس تمرینات مناسبی برای تفهیم کامل مطلب و نحوه کاربرد آن ارائه شده است. در انتهای کتاب نیز پاسخنامه کلیه تمرینات فصل به طور کامل و تفکیک ارائه شده است . همچنین فهرستی از افعال بی قاعده پرکاربرد نیز ذکر شده است.

کتاب گرامر کامل زبان آلمانی اثر پرویز ذوالجلالی انتشارات دانشیار

مشخصات

وزن۲۰۰ گرم
تعداد صفحات۳۵۲ صفحه
نویسندگانپرویز ذوالجلالی
ناشردانشیار
موضوع آموزش زبان آلمانی
مناسب برای افرادبزرگسالان
[vc_btn title=”برای سفارش کلیک کنید” align=”center”]

کتاب آموزش مکالمات آلمانی در ۹۰ روز به شیوه نوین

این کتاب شامل مکالمات آلمانی در ۹۰ روز به شیوه نوین مکالمات روزمره با تلفظ فارسی ، و مکالمه در مکان های مختلف می باشد.

کتاب آموزش مکالمات آلمانی در 90 روز

مشخصات

وزن۳۰۰ گرم
تعداد صفحات۵۱۲ صفحه
نویسندهپرویز ذواجلالی
ناشردانشیار
مناسب برای افرادیزرگسالان
[vc_btn title=”برای سفارش کلیک کنید” align=”center”]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

محصولات جدید

فهرست