فیلم های آموزش حروف الفبای انگلیسی برای کودکان

فیلمهای آموزش حروف الفبای انگلیسی

 

مجموعه آلفا بلاک توسط بخش کودکان شبکه بی بی سی ساخته شده است و یکی از بهترین روش آموزش الفبای انگلیسی به کودکان است.هدف این مجموعه آموزش الفبای انگلیسی به کودکان است.از آنجا که کودکان به کارتونهای آموزش انگلیسی علاقه بیشتری تا کتاب دارند،آموزش الفبای انگلیسی با شعر و آهنگ می تواند بهترین گزینه برای کودکان باشد.

 

مجموعه تصویری ABC Pronunciary یکی از مجموعه های خوب آموزش تلفظ حروف انگلیسی می باشد.تلفظ یکی از موثرترین مهارتها در داشتن مکالمه ای خوب در زبان انگلیسی است زیرا اگر بتوانیم حروف و کلمات را به درستی تلفظ کنیم،می توانیم منظور و هدفمان را به راحتی به مخاطب منتقل کنیم.

 

آموزش الفبای انگلیسی

در این مجموعه آموزشی کودک هم املای صحیح و هم تلفظ حروف انگلیسی را خواهد آموخت. یادگیری زبان انگلیسی توسط کودکان امروزه امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.همانطور که می دانید ویدیوهای آموزشی که به صورت انیمیشنی ساخته می شوند،علاقه کودکان به یادگیری زبان انگلیسی را دو چندان می کنند.ویژگیهای این نرم افزلر:آموزش ساده ، محیط کاربری ساده

 

آموزش الفبای انگلیسی

یک برنامه آموزشی تعاملی لذت بخش برای موفقیت کودکان در خواندن الفبای انگلیسی است.با این برنامه کودکان شما الفبا و ساختمان واژگان انگلیسی را یاد خواهند گرفت.هر کلمه دارای یک پازل تعاملی با حروف سخنگو و یک انیمیشن کوتاه برای تشریح و توضیح می باشد.Endless Alphabet بدون شکست ، محدودیت یا استرس است.کودک شما می تواند به سرعت با این برنامه ارتباط برقرار کند.

 

آموزش حروف الفبای انگلیسی

ویژگیهای این مجموعه : آموزش جذاب تمامی حروف اعم از کوچک و بزرگ انگلیسی،طراحی زیبای کاراکترها،وجود حیوانات انیمیشنی و کارتونی جذاب،سرودهای زیبا و جالب برای یادگیری حروف الفبای انگلیسی،رابط کاربری مخصوص استفاده کودکان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

محصولات جدید

فهرست