برای تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی به چه وب‌سایتی مراجعه کنیم؟

تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

زبان انگلیسی و یادگیری آن یکی از کارهایی است که کوچک و بزرگ باید انجام دهند و این مهارت را به مجموعه مهارت‌های خود اضافه کنند. امروزه زبان انگلیسی به اصلی‌ترین زبان دنیا تبدیل شده است و شما اگر دانش خود در این زبان را بالا نبرید، در واقع نقطه ضعف و خلأ دارید که باید در مسیر جبران آن قدم بردارید.

علاوه بر ارتباطات که با دانش زبان انگلیسی راحت‌تر می‌شود، کارها و فعالیت‌های دیگری نیز با زبان انگلیسی و تسلط بر آن انجام می‌شود که یکی از آنها، ایمیل‌هایی است که به صورت روزانه ارسال می‌کنیم و یا کار با اپلیکیشن‌ها و نرم افزارهایی است که به صورت روزانه با آنها سروکار داریم.

با توجه به اهمیت زبان، باید به این فکر کرد که برای تقویت آن از کجا باید شروع کنیم و چه کارهایی باید انجام دهیم.

آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

اولین قدم در آغاز یادگیری زبان انگلیسی انجام تست تعیین سطح زبان انگلیسی است که بتوانید با کمک آن به درک درستی از سطح دانش خود در مهارت‌های زبان انگلیسی برسید.

آزمون تعیین سطح اگر به صورت استاندارد انجام شود، معمولا باید در چهار مرحله، مهارت‌های انگلیسی شما را مورد ارزیابی قرار دهد که این مهارت‌ها شامل واژگان یا  Vocabulary، مهارت گرامر یا Grammar، مهارت گوش دادن یا Listening و مهارت خواندن یا Reading می‌شود. پاسخ دادن به سؤالات تمام این مهارت‌ها در هر مرحله از آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، سطح زبان عمومی شما را مشخص می‌کند و در صورت داشتن ضعف در هر بخش، می‌توانید برای قوی کردن آن برنامه ریزی کنید.

اما مسلما برای اینکه نتیجه درست و قابل اعتمادی از تست به دست آورید، باید سراغ معتبرترین آزمون‌ها و وب‌سایت‌ها بروید. بهترین و معتبرترین وب‌‌سایت در ایران برای انجام تست تعیین سطح کدام است؟

تست تعیین سطح زبان انگلیسی ایران تلنت

تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

ایران تلنت، اولین و بزرگترین وب‌سایت کاریابی ایران، با راه اندازی آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی، کار شما در مورد سنجش میزان توانایی خود در زبان عمومی راحت کرده است و دیگر نیازی نیست تا حضوری به آموزشگاه‌ها مراجعه کنید و حتی برای تعیین سطح خود مبلغی پرداخت کنید.

چرا آزمون تعیین سطح زبان ایران تلنت؟

برای انتخاب وب‌سایت ایران تلنت و آزمون تعیین سطح آن دلایل بسیاری وجود دارد که مهم‌ترین آنها را با شما در میان می‌گذاریم.

  • تمام سؤالات و مراحل این آزمون طبق آخرین استانداردها در سطح جهان در مورد تعیین سطح زبان انگلیسی طراحی شده و این می‌تواند صحت و اعتبار این آزمون را تأیید کند و می‌توانید به راحتی روی نتیجه آن حساب کنید.
  • تمام سؤالات تست تعیین سطح ایران تلنت توسط مؤسسات آموزشی برتر بررسی و ارزیابی شده است و همین موضوع باعث شده که این آزمون هیچ‌گونه خطا و اشتباهی نداشته باشد. همچنین، تمام سؤالات طبق آخرین پیشرفت‌ها و تغییرات در زبان انگلیسی طراحی شده و به همین خاطر، می‌توان لقب به روزترین تست تعیین سطح زبان را به آزمون ایران تلنت داد.
  • در این آزمون ۴ مهارت اصلی زبان انگلیسی شما مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. این ۴ مهارت شامل واژگان، گرامر، گوش دادن و خواندن می‌شود.
  • در نهایت نیز باید عنوان کنیم که این آزمون کاملا رایگان است و شما برای شرکت در آن نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

برای شرکت در این آزمون تنها ۶۰ دقیقه زمان دارید و امکان شرکت در آن نیز تنها یک بار برای شما امکان پذیر است. همچنین باید عنوان کنیم که نمره منفی در این آزمون وجود ندارد و شما می‌توانید به سؤالات با ایت دید پاسخ دهید.

برای شرکت در این آزمون باید به وب‌سایت ایران تلنت و یا به آدرس www.irantalent.com/tests/English مراجعه کنید و سر صبر و با علم به اینکه تنها یک بار می‌توانید در این آزمون شرکت کنید، با دقت به سؤالات پاسخ دهید و سطح زبان عمومی خود را بسنجید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

محصولات جدید

فهرست